Menu

Lollicup- Candy Bars

Stworzymy twój niepowtarzalny słodki stół

Zimowe wesele

lollicup

Wesele w zimie to żaden problem. Za oknami wiatr i mróz, więc trzeba będzie rozgrzać gości. Proponujemy aby oprócz tradycyjnego stolika z kawą i herbatą na weselu znalazł się również stół z gorącą CZEKOLADĄ :) Goście napewno będą zaskoczeni ty nietypowym rozwiązaniem. Czemu nie iść o krok dalej? Dajmy każdemu możliwość stworzenia swojej ulubionej niepowtarzalnej czekolady.SippingHotChocolate1

 

Możemy stworzyć dla ciebie stół z wieloma rodzajami pianek Marshmallows , które rozpuszczając się w czekoladzie stworzą słodki kożuszek. Naszą czekoladę będzie można także posypać wieloma dodatkami i przyprawami m.in. cynamonem, chili, wiórkami kokosowymi, kawą, imbirem, skórką z pomarańczy, pokruszonymi orzeszkami, kolorową posypką czy ciasteczkami oreo.

 

jenniferpallian173715

 

A co powiecie na syrop? Jakim polalibyście swoją czekoladę? Orzechowym? Karmelowym? A może zamiast pianek bita śmietana prosto z syfonu? Przygotujemy również takie dodatki. Wszystko udekorowane zgodnie z kolorystyką i wystrojem sali weselnej.

 

df919a5495e1fe17e4c6a90bf6c8af08c7e82379cf2d3ed017b5676ff42ac9f3

 

Przejdźmy do cisteczek one także świetnie sprawdzą się w roli dodatków. Co powiesz na mini ludziki ciasteczka lub pierniczkowe chatki:)

 

 

0e83d35d48fb7d97fe93ec8955f3afda

 

Kolejny krok to personalizacja. Możemy wyciąć pianki w dowolny sposób. Co powiecie na incjały państwa młodych? Personalizacja obejmuje także wiele innych aspektów. Tak naprawdę ty decydujez czego chcesz na własnej imprezie. Może zamiast czekolady wystarczy kawa podana w ten orginalny sposób. Zimowe latte z cynamonem na pewno długo zapadnie w ich pamięci. Nie planujesz śubu ? Nie szkodzi te pomysł sprawdzą się fantastycznie również w przypadku mikołajkowych spotkań firmowych czy też rodzinnych przyjęć.

Skontaktuj się z nami a na pewno Ci pomożemy :)

© Lollicup- Candy Bars
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci